Gebze Nakliyat
Gebze Nakliyat
HİZMET BÖLGELERİMİZ

Gebze Nakliyat Marmara Bölgesi

Marmara Bölgesi  Şehirler Arası Nakliyat
  
 Bölgenizden tüm şehirlere Kuru Yük, Nakliyeci Yükü , Nakliyat Ambar Yükleri , Kuru Yük , Parsiyel Yük , Ağır Lowbed Yük , Herçeşit Sanayi Ağır Yükü , Soğuk Gıda Yükü veya Kuru Gıda yük taşımacılığında istediğiniz tarihte taşıma hizmetini sunmaktayız 

Marmara Bölgesi Nakliyeci Yükü

 Hazır yüklerinizde taşıma problemleriniz yerinde nakliyat talepleriniz en hızlı şekilde karşılanır.

Marmara Bölgesi Nakliyat Ambar Yükü

 Türkiyenin bir çok bölgesinde Nakliyat Ambarlarınızdaki yükleriniz alınarak isteğiniz il ilçe veya limanlara demir yollarına veya hava yollarına taşınır.

Marmara Bölgesi Kuru Yük Taşımacılığı

 Profesyonel ekibimiz tarafından kuru yükleriniz titizlikle yükün durumuna göre titizlikle ve güvenle taşınır..

Marmara Bölgesi Ağır Lowbed Yük Taşımacılığı

 Ağır lowbed taşımacılığında oto yol ve karayollarında taşımacılıkta kendmizi ispatladık ve sorunsuz taşımacılık hizmetlerimizden faydalana bilirsiniz

Marmara Bölgesi Konteyner Taşımacılığı
  

Ağır lowbed taşımacılığında oto yol 15.000 den fazla  konteyner taşıma hizmeti sundurl. Bu alanda da  sorunsuz taşımacılık hizmetlerimizden faydalana bilirsiniz.

Marmara Bölgesi Gıda Yük Taşımacılığı

 Sıvı veya kuru gıda nakliye hizmetlerimiz sorunsuz ve profesyonel ekibimiz tarafından özenle gerçekleştirilir.

Marmara Bölgesi  Nakliyat Ekspertiz Hizmeti

 Firma çalışanımızı ve/veya çalışanlarımızı evinize ya da iş yerinize göndererek gönderilecek olan eşya/kuru yük/hırdavat vb. kapladığı alan, taşıma koşulları ve fiyatlandırması hakkında size ayrıntılı olarak bilgi veriyoruz. Ücretsiz olan bu işlemden faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmeniz ve taşınma talebinizi iletmenizdir.


GEBZE NAKLİYAT Kırklareli Edirne Tekirdağ İstanbul Kocaeli Yalova Sakarya Bilecik Bursa Balıkesir Çanakkale illerine ve ilçelerine tam zamanlı çalışma saatleriyle  hizmet vermektedir.